Kawałek ziemi sposobem na dodatkowe pieniądze

Taki kawał ziemi to jednak doskonały sposób, aby zarobić w prosty sposób pieniądze. Na początek ogłaszamy, że mamy do dyspozycji przestrzeń na magazyn lub hale. Jeżeli któraś z firm zgłosi się do nas warto zaproponować, że postawimy w tym miejscu namioty halowe, na potrzeby jego działalności.

Takie namioty możemy wynająć od firmy zajmującej się ich dystrybucją, dostosować do potrzeb przyszłego użytkownika i ustalić taką cenę za dzierżawę ziemi oraz wynajem hali, która pozwoli pokryć koszt wynajmu za namioty halowe, a dodatkowo przyniesie zyski za ziemię, która leżała odłogiem.

Warto wykorzystać taką szansę, szczególnie, że wiele firm cierpi na brak miejsca magazynowego. Jeżeli posiadamy działkę, z dostępem do drogi dojazdowej i możliwością oświetlenia warto pomyśleć o takim sposobie na zarobienie sporych pieniędzy.

Jak widać leżący kawałek ziemi, który świadczy dla nas wiele lub nie chcemy go sprzedawać, ponieważ stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie może okazać się doskonałym sposobem na przyrost gotówki.

Polecam ciekawą stronę www.namiotyhalowe.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>