Kobieta też kierowca

Warto zwrócić uwagę, że kobieta bardzo często dba o swój samochód, regularnie przeprowadza przegląd techniczny, myje i pielęgnuje swoje cztery kółka, a także i przede wszystkim zazwyczaj jeździ ostrożniej od mężczyzn.

To właśnie mężczyźni częściej odwiedzają firmy typu prostowanie felg, ponieważ kobieta nie uderzy w krawężnik dlatego, że nie wyrobiła z prędkości na zakręcie. Statystyki pokazują także, że kobieta może być bardziej opanowana na drodze, a zatem nigdy nie będzie korzystać z usług firm takich jak prostowanie felg, chyba, że będzie musiała zrobić to w wyniku jazdy jej partnera czy męża.

Jak widać zatem mamy kilka dowodów na to, że mężczyźni nie są aż tak dobrymi kierowcami. Należy również powiedzieć, że przecież kobiety, które jeżdżą w rajdach też się zdarzają, a nawet jest ich bardzo wiele.

Nie warto zatem pokazywać palcem kobiet za kierownicą, a czasami zwyczajnie brać z nich przykład, ponieważ kobiety jeżdżą bezpieczniej i mniej brawurowo.

Tutaj znajdziecie więcej informacji www.autoszybykarad.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>