Konsultacje z chirurgiem stomatologiem

Bardzo często mamy do czynienia z problemem zębów, które są na przykład przyrośnięte do drugiego korzeniem lub korzeń wrośnięty jest w kości szczęki. Wówczas takimi problemami zajmuje się gabinet typu chirurgia stomatologiczna.

Niestety usunięcie takiego zęba podchodzi już pod zabieg chirurgiczny i należy udać się do naprawdę dobrego specjalisty, który zrobi to po wykonaniu odpowiednich zdjęć, rozeznaniu się w sytuacji jamy ustnej oraz będzie posiadał anestezjologa, który znieczuli nas do zabiegu.

Jednak czasami potrzebujemy również wizyty w gabinecie typu chirurgia stomatologiczna w celu konsultacji przed założeniem aparatu i potrzeby usunięcia do niego konkretnych zębów lub jedynie w celu wykonania zdjęcia rtg.

Warto jednak kontrolować sposób rośnięcia naszych zębów i starać się w miarę szybko zapobiegać przesunięciom zgryzu. Nie warto również bronić się przed usunięciem zębów, które mogą nas boleć lub przeszkadzać.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>