Młodzi ludzie za kierownicą?

Zazwyczaj trudno jest nam przekonać swoje dziecko, że rozwaga i bezpieczeństwo zależy tylko od nich samych. Dlatego też uczestnictwo w ruchu drogowym w tak młodym wieku niestety często kończy się brawurą i niebezpieczeństwem jakie stwarzają na drodze.

Dlatego też oferty typu prawo jazdy często kierowane są przede wszystkim do młodych ludzi. Jednak nikt z nas nie próbuje powstrzymać polskiego prawa przed ograniczeniem rozdawania tych uprawnień tak młodym i niedoświadczonym ludziom. Warto zwrócić uwagę na badania, które wykazują, że najwięcej wypadków powodują właśnie doświadczeni kierowcy.

Jednak ilość ofert typu prawo jazdy w nie powstrzymuje nikogo przed korzystaniem z promocji i wykupywaniem prawa jazdy nie tylko kategorii b, ale również na przykład jednocześnie na motor czy traktor.

Jak widać czasami prawo nie jest doskonałe. Jeżeli bowiem badania nie uświadamiają w czym tkwi problem pojawiający się w postaci wypadków na polskich drogach to znaczy, że ktoś nie wyciąga odpowiednich z tego wniosków.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami www.autotop.krakow.pl

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>