Odkurzanie bez hałasu

Systemy centralnego odkurzania to niezwykle inteligenty system zapewniający wysoki poziom sprzątania. Sprzątanie w tej technice jest ciche, proste i komfortowe. Jak to możliwe? Przede wszystkim z racji faktu „ukrycia” poszczególnych elementów w konstrukcji domu. Mowa tutaj przede wszystkim o rurach, którymi transportowany jest brud do jednostki centralnej. Odkurzacz centralny to urządzenie niezwykle nowoczesne i przyjazne. Wygodę otrzymujemy dzięki kablowi ssącemu, który przytwierdzany jest do specjalnego otworu w ścianie – gniazdka (nie mylić z gniazdkiem elektrycznym!). Podłączenie kabla do gniazdka rozpoczyna proces odkurzania. Odkurzanie jest niezwykle ciche dzięki temu, że cały system nie jest zlokalizowany bezpośrednio przy sprzątającym, a w odległych częściach budynku. Hałas nie dociera więc do sypialni czy salonu.

Centralny system odkurzania to nie tylko przyjemność i wygoda, ale także ekonomia. Najlepiej jest zamontować system na etapie budowy domu. Znacznie podwyższy wartość budynku.

Szczegóły znajdziecie tutaj: www.columbiavac.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>