Współpraca z kancelariami

W każdej firmie znajdziemy specjalistów z wyżej wspomnianych dziedzin. Niekiedy, właściciele decydują się na stałą współpracę z kancelariami prawniczymi bądź też biurami rachunkowymi. Taka ścisła i ciągła współpraca przynosi zarówno jednej, jak i drugiej stronie wiele korzyści. Właściciel nie musi tworzyć nowego etatu i opłacać comiesięcznej pensji specjalisty. Zleca jej jednak do wykonania odpowiednie zadania, za które ponosi koszty. Taka umowa realizowana jest zazwyczaj na podstawie umowy-zlecenia. Kancelaria prawna chętnie nawiązuje współpracę z przedsiębiorstwami, zapewniając tym samym profesjonalną obsługę przedsiębiorstw i spółek z o.o. Strony obowiązuje umowa, w której określone są zasady współpracy oraz wycena jej kosztów. Zazwyczaj współpraca dotyczy tworzenia umów dla pracowników, regulaminów, pism do sądów i reprezentowania przed tym organem.

Stała współpraca z kancelarią prawniczą przynosi właścicielowi wymierne korzyści. Dużym atutem takiego rozwiązania jest ciągły kontakt ze specjalistą, w dowolnie wybranym momencie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>